34 3145 548 530 210 560

SYLWESTER POD CHMURKĄ

Na placu przed porajskim Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Janusza Gniatkowskiego mieszkańcy Gminy Poraj po raz kolejny przywitali Nowy Rok na świeżym powietrzu.

Był pokaz ogni sztucznych, noworoczne życzenia od władz gminy oraz zabawa przy przebojach muzyki tanecznej. Wszystkim towarzyszyła wspaniała atmosfera magicznej sylwestrowej nocy.
Powitanie Nowego Roku stało się w Poraju tradycją. Na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury już na godzinę przed północą zjawiali się pierwsi chętni, którzy postanowili tego roku spędzić Sylwestra na organizowanej pod chmurką imprezie.

Chętni skorzystali z zaproszenia wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery, Referatu Komunikacji Społecznej, Informatyki
i Promocji Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury
im. Janusza Gniatkowskiego, którzy jak co roku byli organizatorami wspólnego Powitania Nowego 2018 Roku.

Bawiono się przy polskich i zagranicznych standardach muzyki rozrywkowej, biesiadnej i disco polo, serwowanej przez Pawła Krzyczmonika i Piotra Matuszczyka. Po wspólnym odliczeniu sekund dzielących wszystkich od Nowego Roku w górę poszybowały przepiękne sztuczne ognie.

Tuż po północy kierownik Referatu Komunikacji Społecznej Andrzej Kozłowski, w imieniu wójta Łukasza Stachery, radnych, pracowników UG i porajskiego GOK-u złożył noworoczne życzenia mieszkańcom.

Zabawa w szalonych rytmach muzycznych zakończyła się o godzinie 1 w nocy. Impreza była bezpieczna
i nie odnotowano żadnych przypadków ekscesów, czy innych zdarzeń.
(tekst UG Poraj)