GOK Z NOWĄ PROPOZYCJĄ DLA NAJMŁODSZYCH

Od września br., Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju wystąpił z nową ofertą dla najmłodszych.

Są to animacje dla grup do 30 osób, podczas których nasi milusińscy w trakcie blisko dwóch godzin zabawy mają zapewnione mnóstwo atrakcji. W klimat pirackiej zabawy wprowadza dzieci bajka o Kapitanie Haku i jego kamratach. Następnie, po wykonaniu specjalnych, malowanych pirackich symboli, dzieciaki włączane są do grona pirackiej braci – odbywa się pasowanie. Mali zdobywcy bawią się podzieleni na dwie drużyny, z których każda, koniec końców, zdobywa w końcu upragniony skarb. „Wyprawa” piracka dostarcza dzieciom mnóstwo zabawy, uczy ich pracy w grupie, współzawodnictwa, a nade wszystko jest okazją do ciekawego spędzenia czasu.

W trakcie animacji każde dziecko bierze w nich czynny udział. Z nowej oferty GOK-u skorzystały już maluszki z Przedszkola „Leśne Skrzaty” z Poraja i z Przedszkola z Koziegłów. Uśmiechnięte buźki małych zdobywców skarbu piratów świadczyły o tym, że zabawa była „przednia”!

Grupy chętne do przeżycia wspaniałej przygody prosimy o kontakt: Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju, ul. Piłsudskiego 14, 42-360 Poraj, tel. 34/314 55 48,

kom. 530 210 560, e-mail: