34 3145 548 530 210 560

IX Festiwal Szachowy odbył się w sali Galerii Sztuki Współczesnej działającej przy porajskim GOK’u. W pięknej scenerii wystawy malarstwa Zygmunta Makucha zawodnicy zmierzyli się w Turnieju Głównym Open oraz Turnieju dla dzieci do lat 7.

VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENEK J.GNIATKOWSKIEGO

VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Janusza Gniatkowskiego – niedziela 11.06.2017 r.

Za nami VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenek Janusza Gniatkowskiego, który odbył się w dniach 09-11 czerwca br. Było wspaniale. Złożyło się na to kilka elementów.

Czytaj dalej...

STREFA DOBREJ MUZYKI W PORAJU

Już po raz szósty Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju zorganizował Letnie Prezentacje Muzyczne w STREFIE DOBREJ MUZYKI. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął wójt Gminy Poraj – Łukasz Stachera.

Czytaj dalej...

Prezentacja Całunu Turyńskiego w Poraju!

W sobotni wieczór, 20 maja, w sali widowiskowo-kinowej „BAJKA” w Poraju miała miejsce niezwykła prezentacja, będąca okazją do poznania swoistego świadka śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, jakim jest Całun Turyński.

Czytaj dalej...

WIOSENNE SPLOTY

Już po raz trzeci w tym roku – 11 maja – wielbicielki robótek ręcznych,spotkały się na organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury im. J. Gniatkowskiego w Poraju, warsztatach szydełkowania.

Czytaj dalej...

JUBILEUSZOWE WARSZTATY KULINARNE

W środę (17 maja br.) w Restauracji „Jaś i Małgosia” w Poraju odbyły się XXXV Warsztaty Kulinarne, które poprowadził szef kuchni – Mariusz Cygan. Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiqego w Poraju (organizator warsztatów)

Czytaj dalej...